Ders Konuları

Üniversite Adayı Gençler

Günler Sabah 10:00 - 13:10 4 Ders Saati Öğle 14:00 - 17:10 4 Ders Saati
Salı İçmimari, Perspektif, Mobilya, Mekan Tasarımları, Endüstriyel Ürünler
Çarşamba Grafik, Yazı, Amblem, Obje natürmord, Animasyon
Perşembe Resim, Figür, Canlı Model, İmgesel Kompozisyonlar
Cuma Tekstil, Portre, Büst, Rölyef, Reprüdüksiyon, Müze ve Açıkhava çalışmaları
   
Günler Sabah 10:00 - 13:10 4 Ders Saati Öğle 14:00 - 17:10 4 Ders Saati
Cumartesi İçmimari, Perspektif, Mobilya, Mekan Tasarımları, Endüstriyel Ürünler Grafik, Yazı, Amblem, Obje natürmord, Animasyon
Pazar Resim, Figür, Canlı Model, İmgesel Kompozisyonlar Tekstil, Portre, Büst, Rölyef, Reprüdüksiyon, Müze ve Açıkhava çalışmaları

 


Salı günü işlenen içmimarlık dersini içmimarlık öğretim görevlisinden ders almazsanız, Mimarlık Fakültülerine girmeniz tesadüflere kalır. Unutmayınız gözünüzden hasta olsaydınız göz doktoruna giderdiniz, yoksa genel cerraha mı giderdiniz. İçmimarlık ve endüstri tasarım dersleriyle ilgili ders notlarımızı inceleyip geleceğiniz için doğru karar vereceğinizi biliyoruz. Geç kalmadınız. Zararın neresinden dönerseniz kârdır. Aşağıdaki görselleri üzerine tıklayarak büyük boyutlarını görebilirsiniz. (Bu resimleri kopyalamak ve başka yerlerde kullanmak yasaktır.)
Çarşamba Günü işlenen, grafik, yazı, amblem, obje naturmord ve animasyon derslerine yine grafik öğretmenimizin öğreteceği derslerimizle ilgili konu ve görsel çizimleri inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki görselleri üzerine tıklayarak büyük boyutlarını görebilirsiniz. (Bu resimleri kopyalamak ve başka yerlerde kullanmak yasaktır.)
Perşembe günü işlenen insan, iskelet ve kemikleri, canlı model ve daha sonra imgesel kompozisyonlar derslerimize ressam deseni güçlü 1986'dan beri derecelerle kazandırdığımız öğrenci çalışmalarında örneklerle desteklediğimiz ve imgesel konularla ilgili çekilmiş video filmlerle, slayt gösterimleriyle desteklenen konularımız, öğrencilerimizin görsel tasarımlarla belleklerinin zenginleştirilmesi sağlanır. Aşağıdaki görselleri üzerine tıklayarak büyük boyutlarını görebilirsiniz. (Bu resimleri kopyalamak ve başka yerlerde kullanmak yasaktır.)
Cuma günleri işlenen portre, büst, torso, kumaş ve reprüdüksiyon çalışmaları için kurumumuzun galerisi bünyesinde üretilen büstler, torso ve rölyef örnekleri ile tekstil, heykel, seramik yapıları ile üç boyutlu çalıştırılarak öğrencilerimizin görsel orantı ve detayları görebilme yetenekleri geliştirilir. Aşağıdaki görselleri üzerine tıklayarak büyük boyutlarını görebilirsiniz. (Bu resimleri kopyalamak ve başka yerlerde kullanmak yasaktır.)
Hafta sonu mimarlık ve güzel sanatlar fakültelerine ve liselerine hazırlık öğrencilerimiz aynen hafta içinde işlenen bu dört temel dersi dönüşümlü olarak cumartesi ve pazar sabah ve öğle guruplarında aynı konuları işlerler.
Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakülteleri'ne hazırlanan öğrenciler veya Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine hazırlanan öğrenciler bu dört ana temel derslerimiz olan İçmimarlık Perspektif, Grafik Obje Desen, Figür İmgesel ve Portre Rapridüksiyon ders konularını tam program olarak aldıklarında istedikleri Üniversilerin en iyi bölümlerini kazanacaklarını ve kazandıracağımızı garanti ediyoruz. Uzun dönem eğitim alarak siz de geleceğinize iyi bir yatırım yapınız. İyi bir eğitim iyi bir okul kazanmayı ve bölüm kazanmayı ve iyi bir gelecek sağlar.
Tıkla başa dön

© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze