Grafik Logolar
Amblemler
Abmlem ve Logo
Harf ilistrasyonu
Çocuk Kitabı Sinderella
Çocuk Kitap Kapağı
Kalografik Yazı
Kitap Kapağı
İlistrasyon
Animasyon, Animation
Animasyon Hareketleri
Hat Yazı
Kursif Yazı
Animasyon Eskizi

Grafik Reklamcılık – Animasyon

Grafik Reklamcılık
Grafik Yazılar
 
Endüstrileşen çağımızda, ulusların ürettikleri ve pazarladıkları ürünlerin teknolojik kalitesi yanında pazarlanan ürünün sunuş anlatım biçimini yakalayamadıklarında, ürünün kalitesi ne kadar iyi olursa olsun pazarlanması o kadar zorlaşır.

İyi bir ürüne iyi bir etiket, iyi bir grafiksel logo veya amblem gerekir. Bunlardan sonra o ürünü muhafaza eden orijinal iyi bir ambalaj ve iyi düzenlenmiş, basılmış tanıtım broşürü gerekir.

Daha geniş çaplı perspektif açıdan düşünecek olur isek, bu ürünün tanıtılması için gazete ve dergilerde reklamları, büyük kentlerin merkezi noktalarında açık hava reklamları (billboard,afiş, tabela, ışıklı reklam… gibi ve daha ötesi TV-radyo, sinema reklamları gereklidir).
 
 
 
A Harfi Tasarımı

Demek ki herşeyin temelinde reklam grafik yatıyor. Son yıllarda politikacıları bile yönlendiren ve onlara prestij tiplemeleri imaj yaratanlar yine reklamcılar oldu.

Siz de iyi bir kariyer ve yüksek maaşlarla geleceğinizde, iyi bir meslek sahibi olmak istiyorsanız, hemen zaman kaybetmeden kurumlarımıza müracat ederek lütfen yerinizi ayırtınız…
 
 
Amblem ve Logolar


Sinderella Çocuk Kitabı

Çocuk Kitapları

Kaligrafik Yazı

Animasyon ve Harfler

Tıkla başa dön

© 2008 Zorbay Şerif Erday - Tüm Hakları Saklıdır.
Bu sitede geçen Tüm Görsel çalışmalar ve Yazılar Zorbay Şerif Erday'a aittir.
Sitenin kopyalanması ve/veya sitede geçen verilerin farklı sitelerde kullanılması yasaktır.
Yazılım ve Grafik : Portaze